ARÇELİK KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

Kapat X

UKHarvest

İngiltere'de gıda israfıyla savaşmak
Web sitesini göster
UKHARVEST

UKHarvest, Birleşik Krallık’ın gelişmesini destekleyen kar amacı gütmeyen bir toplum kuruluşu. Dayanıksız, bozulmaya yüz tutan yiyecekleri tedarikçilerden toplayarak – aracısız ve ücretsiz olarak- ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere hayır kurumlarına iletiyor. Böylece Birleşik Krallık’taki korunmaya muhtaç birçok kadın, erkek ve çocuğa yardım sağlanmış oluyor.

Grundig olarak, The Felix Project ve UK Harvest’ın buzdolabı ve derin dondurucu ihtiyacını karşılayarak, toplanan gıdanın hayır kurumlarına gidene kadar korunmasını sağlıyoruz.

Pazar, süpermarket, bakkal, otel, toptancı, çiftçi, stadyum, cafe, alışveriş merkezi, restoran, catering firması gibi gıdaya temas eden tedarikçilerden ve kurumsal organizasyon, film seti ve toplantı odası gibi gıda israfının yaşandığı yerlerden toplanan gıda fazlasını, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktan kıvanç duyuyoruz.

UKHarvest, kendine 2004 yılında Ronni Kahn tarafından kurulan OzHarvest’ı model alır.

UKHarvest’la ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamıza izin vermiş oluyorsunuz.