ARÇELİK KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

Kapat X
Gelecek

Ruhun Doysun | Gelecek

Geleceği değiştirmek için, bugün yaptığımız pek çok şey fark yaratabilir.

Aslında gelecek burada. Her eylemimizde.

Biliyoruz ki, bir ağaç bizden uzun yaşıyor. Bir pet şişe, bir ağaçla boy ölçüşecek kadar kalıyor dünyada. Yüzlerce yıl.

Farkındayız. Bugün bir arıya yaşam alanı sağlamanın, yıllar sonra nesilleri doyurabileceğinin

Almadığımız tek bir poşetin,

Üreticisinden aldığımız her elmanın,

Tutmadığımız her yavru balığın,

Elleriyle yaptığı tek bir şeyi satın aldığımız bir zanaatkarın,

Sesini yükselttiğimiz her sosyal sorumluluk projesinin,

Destek olduğumuz her çevre duyarlısının

Geleceği değiştirdiğinin farkındayız.

Grundig olarak, Ruhun Doysun hareketimiz aracılığıyla konuştuğumuz herkes, her kavram, bugünden geleceğe baktı hep. Dünyanın geleceğini değiştirmek için yapabileceklerimizi düşündük.

Sürdürülebilirliği merkezine alan, tüketim bilincini mutfaktan başlayarak yaşama yaymayı amaçlayan; israfı azaltmaya, doğa ile bağ kurmaya, yetecek kadarını tüketmeye davet eden; insanlara tek başına da değişimi sağlayabilecekleri konusunda ilham olmayı, sürdürülebilirlik konusunda sosyal farkındalığın artmasını sağlayan bir hareket olarak başladık. Gıdaya farklı bir gözle bakan tarifler pişirdik, ufuk açan uzmanlarla görüştük, herkesin bir kez daha düşüneceği konular hakkında, bakış açımızı değiştirecek sohbetler ettik.

Gıda üretiminden sürdürülebilirliğe, zanaatten eğitime birçok konuya eğilirken, aklımızda gelecek vardı. Şimdi, geleceği değiştirmek, yeni şeyler öğrenmek için bir adım daha atıyoruz. Geleceği değiştirmek için önce gençlere dokunmamız gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden, “Ruhun Doysun: Gelecek” diyoruz.

Bugün yaptıklarıyla, attıkları adımlarla geleceği değiştirecek olan gençlerle tanışmak için yola çıkıyoruz. Sanatçılar, zanaatkarlar, arıcılar, gıda üreticileri, sporcular, aktivistler, tasarımcılar…

Attığımız her adımda dünyayı, gezegenimizi, evimizi gelecek nesillere bırakabilmek için yapabileceklerimiz var. Gelin sizi geleceğin kahramanlarıyla tanıştıralım…

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamıza izin vermiş oluyorsunuz.